Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода

Останні теми

» Оперативная полиграфия в Киеве
Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану EmptyСьогодні в 6:16 pm автор linvik

» Корпоративная полиграфия в Киеве
Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану EmptyСьогодні в 5:14 pm автор linvik

» Доставка груза из Европы
Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану EmptyСьогодні в 2:10 pm автор linvik

» Профессиональные фритюрницы
Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану EmptyВт Травень 07, 2024 4:40 pm автор linvik

» Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії
Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану EmptyПт Бер 29, 2024 2:42 pm автор Admin

» Доброго дня. Потрібно скасувати виконавчий напис нотаріуса. Не за всі гроші світу
Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану EmptyПт Бер 29, 2024 2:36 pm автор Admin

» Доброго дня, цікавить питання щодо виплати одноразової грошової допомоги чи проводиться перерозподіл коштів у разі смерті одного з отримувачів, чи проводиться перерахунок виплати на членів сімʼї які залишилися
Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану EmptyПт Бер 29, 2024 2:31 pm автор Admin

» Добрий день, чи можуть мобілізувати юнака, 24 роки, прийшов в тцк, щоб оновити обліковий документ, для зарахування на нову роботу. Комісію пройшов
Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану EmptyПт Бер 29, 2024 2:26 pm автор Admin

» Доброго дня. Я з Маріуполя, виїхала закордон та не оформляла в Україні статус ВПО, зараз планую повертатися на територію України. Чи можу я получити статут ВПО та розраховувати на якісь виплати?
Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану EmptyПт Бер 29, 2024 2:22 pm автор Admin

Травень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану Empty Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану

    Повідомлення автор Admin Чт Вер 30, 2021 7:33 pm

    Розробка та встановлення програмного забезпечення на планшети поліцейських відбувається у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації. На це Ігор Клименко звернув увагу в авторській статті для ресурсу «Інтерфакс-Україна».
    Голова Нацполіції розповів, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати українців у випадку запровадження локдану 29_09_21
    Голова Національної поліції України Ігор Клименко зазначив, що під час можливого локдауну для вакцинованих осіб обмежень буде менше. Проте компетентні органи мають право перевіряти чинність, документів, які підтверджують факт вакцинації людини. 
    «Кожен сертифікат та довідка про COVID-вакцинацію має унікальний QR-код, який підтверджує достовірність медичного документа. І компетентні органи мають право перевіряти їх чинність – це Держпродспоживслужба, органи місцевої влади тощо. І Національна поліція також є в цьому списку, хоча й не визначена відповідальною в цьому процесі», - зазначив Ігор Клименко. 
    Відтак фахівці Нацполіції спільно з Міністерством цифрової трансформації розробили та розпочали інтеграцію відповідного програмного забезпечення на планшети поліцейських. Це дасть змогу правоохоронцям швидко та безперебійно перевірити сертифікат в «Дії» або сканувати паперовий його варіант. 
    «Приблизно так, як працює зараз перевірка водійських посвідчень. За декілька днів цей процес повністю налагодиться», - повідомив Ігор Клименко.
    Управління комунікації
    Національної поліції Україн

      Поточний час Пн Травень 13, 2024 11:32 pm