Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода

Останні теми

» Оперативная полиграфия в Киеве
Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  EmptyВчора в 6:16 pm автор linvik

» Корпоративная полиграфия в Киеве
Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  EmptyВчора в 5:14 pm автор linvik

» Доставка груза из Европы
Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  EmptyВчора в 2:10 pm автор linvik

» Профессиональные фритюрницы
Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  EmptyВт Травень 07, 2024 4:40 pm автор linvik

» Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії
Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  EmptyПт Бер 29, 2024 2:42 pm автор Admin

» Доброго дня. Потрібно скасувати виконавчий напис нотаріуса. Не за всі гроші світу
Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  EmptyПт Бер 29, 2024 2:36 pm автор Admin

» Доброго дня, цікавить питання щодо виплати одноразової грошової допомоги чи проводиться перерозподіл коштів у разі смерті одного з отримувачів, чи проводиться перерахунок виплати на членів сімʼї які залишилися
Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  EmptyПт Бер 29, 2024 2:31 pm автор Admin

» Добрий день, чи можуть мобілізувати юнака, 24 роки, прийшов в тцк, щоб оновити обліковий документ, для зарахування на нову роботу. Комісію пройшов
Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  EmptyПт Бер 29, 2024 2:26 pm автор Admin

» Доброго дня. Я з Маріуполя, виїхала закордон та не оформляла в Україні статус ВПО, зараз планую повертатися на територію України. Чи можу я получити статут ВПО та розраховувати на якісь виплати?
Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  EmptyПт Бер 29, 2024 2:22 pm автор Admin

Травень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  Empty Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу

    Повідомлення автор Admin Пт Вер 23, 2022 5:28 pm

    Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу  Photo_16
    🤝За ініціативи молодіжної громадської організації «Солідарна Молодь» та волонтера Аркадія Петросяна до гуманітарного штабу Бахмутського району в м.Дніпро було доставлено  допомогу: теплі ковдри, одяг та засоби гігієни для дорослих та дітей. Тимчасово переміщенні жителі Бахмутського району можуть звернутися по допомогу до гуманітарного штабу за адресою: м. Дніпро Проспект Дмитра Яворницького,  36 або за гарячою лінією: +380667715848📞☎

      Поточний час Вт Травень 14, 2024 9:36 am