Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода

Останні теми

» Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії
Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити EmptyПт Бер 29, 2024 2:42 pm автор Admin

» Доброго дня. Потрібно скасувати виконавчий напис нотаріуса. Не за всі гроші світу
Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити EmptyПт Бер 29, 2024 2:36 pm автор Admin

» Доброго дня, цікавить питання щодо виплати одноразової грошової допомоги чи проводиться перерозподіл коштів у разі смерті одного з отримувачів, чи проводиться перерахунок виплати на членів сімʼї які залишилися
Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити EmptyПт Бер 29, 2024 2:31 pm автор Admin

» Добрий день, чи можуть мобілізувати юнака, 24 роки, прийшов в тцк, щоб оновити обліковий документ, для зарахування на нову роботу. Комісію пройшов
Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити EmptyПт Бер 29, 2024 2:26 pm автор Admin

» Доброго дня. Я з Маріуполя, виїхала закордон та не оформляла в Україні статус ВПО, зараз планую повертатися на територію України. Чи можу я получити статут ВПО та розраховувати на якісь виплати?
Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити EmptyПт Бер 29, 2024 2:22 pm автор Admin

» Доброго дня. Підкажіть якщо жінка 55+Проживають з донькою 30 років жінка не робить донька працює то є можливість отримати по 2 тисячі гривен про на кожну зарегестровані на одному адоесі
Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити EmptyПт Бер 29, 2024 2:15 pm автор Admin

» Добрий день. Які податки покупець сплачує і куди звітує при покупці житла по сертифікату за зруйноване майно?
Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити EmptyПт Бер 29, 2024 2:08 pm автор Admin

» Здравствуйте,подскажите пожалуйста,если человек стоит в центре занятости,позвонили не с центра занятости что есть работа,но на пол ставки,может ли центр занятости повлиять ,что бы устроили на ставку?!
Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити EmptyПт Бер 29, 2024 2:03 pm автор Admin

» Тренінги для керівників
Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити EmptyПн Бер 25, 2024 12:46 pm автор linvik

Квітень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця

Немає користувачів

    Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити Empty Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити

    Повідомлення автор Admin Пн Жовт 17, 2022 11:36 pm

    Українці почали отримувати нову грошову допомогу 3400 гривень: як оформити 0cb6ee10

    Уряд повідомив, що з 20 жовтня українці з деокупованих територій матимуть змогу отримати допомогу у розмірі 3400 грн. Виплати надійдуть від держави  та Червоного Хреста. Зокрема, йдеться про 2200 грн та 1200 грн. Кошти отримають громадяни, які протягом війни перебували на донедавна окупованих територіях. Кожен громадянин отримає 2200 гривень соціальної допомоги від держави та по 1200 гривень від Міжнародного комітету Червоного хреста.
    Для отримання допомоги необхідно звернутися до селищної ради або органів соціального захисту населення за місцем проживання та заявити про необхідність допомоги. Ви можете також звернутись за наявності до військової організації. Ви також зможете отримати допомогу від інших організації, зокрема, від ООН.
    Крім того, українці матимуть змогу отримати 620 гривень на побутові витрати ю від благодійного фонду “Карітас Київ”. Кошти зможуть отримати:
    • інваліди першої чи другої групи;

    • самотні люди віком від 60 років;

    • багатодітні сім’ї;

    • вагітні та жінки, у яких є діти віком до двох років;

    • люди з тяжкими захворюваннями, у тому числі хронічними, які потребують постійних витрат на лікування.


      Поточний час Пн Квіт 29, 2024 6:00 am