Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода


Останні теми

» Текстиль для готелю
Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти EmptyПт Вер 20, 2024 2:23 pm автор Анастасия

» Трекові світильники
Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти EmptyСр Вер 18, 2024 12:37 pm автор Анастасия

» Аксесуари для ванної кімнати
Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти EmptyПн Вер 16, 2024 12:23 pm автор Анастасия

» Заказать шампунь
Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти EmptyСб Вер 14, 2024 1:58 pm автор kuran

» Трубки для кабелів
Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти EmptyСб Вер 07, 2024 10:15 pm автор Marry

» Все для рыбалки
Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти EmptyПн Вер 02, 2024 6:48 pm автор Макар

» Нужен видеорегистратор
Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти EmptyПн Вер 02, 2024 4:15 pm автор Шевчук

» Медтехника
Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти EmptyСб Серп 31, 2024 10:38 am автор Nano

» Магазин женского белья
Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти EmptyПт Серп 30, 2024 7:22 pm автор Анна

Вересень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти Empty Я народила за кордоном, але стояла на обліку в Україні і маю довідку 930. Гінеколог який вів вагітність в Україні сказала, що мої родичі можуть подати в соц захист в Україні без моєї особистої присутності. Але в соц захисті відмовили, аргументувавши це ти

    Повідомлення автор Admin Чт Груд 29, 2022 6:45 pm

    Оформити виплати можна онлайн. Декретні виплати - це грошова допомога по вагітності та пологах, що надається Фондом соціального страхування жінкам за час декретної відпустки. А «лікарняні» - це виплати за час тимч непраці працівника і здійснюються вони також частково або повністю за рахунок коштів Фонду соціального страхування, а частково - за рахунок коштів роботодавця. Створений без особистого прийому е-лікарняний по вагітності та пологах є підставою для отримання декретної допомоги від Фонду соціального страхування України. Як і у звичних випадках, для здійснення виплати роботодавець жінки має сформувати за е-лікарняним та подати до ФССУ заяву-розрахунок – на її підставі Фонд проведе фінансування. Слідкувати за фінансування декретних від ФССУ онлайн у телеграм-каналі https://t.me/socialfund за тегом #фінансування_страхувальників (для цього потрібно знати точну дату прийняття заяви за лікарняним).

      Поточний час Нд Вер 29, 2024 2:21 am