Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода


Останні теми

» Текстиль для готелю
“Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті EmptyПт Вер 20, 2024 2:23 pm автор Анастасия

» Трекові світильники
“Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті EmptyСр Вер 18, 2024 12:37 pm автор Анастасия

» Аксесуари для ванної кімнати
“Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті EmptyПн Вер 16, 2024 12:23 pm автор Анастасия

» Заказать шампунь
“Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті EmptyСб Вер 14, 2024 1:58 pm автор kuran

» Трубки для кабелів
“Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті EmptyСб Вер 07, 2024 10:15 pm автор Marry

» Все для рыбалки
“Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті EmptyПн Вер 02, 2024 6:48 pm автор Макар

» Нужен видеорегистратор
“Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті EmptyПн Вер 02, 2024 4:15 pm автор Шевчук

» Медтехника
“Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті EmptyСб Серп 31, 2024 10:38 am автор Nano

» Магазин женского белья
“Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті EmptyПт Серп 30, 2024 7:22 pm автор Анна

Вересень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    “Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    “Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті Empty “Я сусід, напроти нас є хлопець з хворою матр'ю, сам також захворів та пішов у лікарню, його там забрали військові в військомат, до цього приглядав за хворим батьком, був опікуном, батько нещодавно помер ще 40 днів не пройшло, зараз залишилась тільки маті

    Повідомлення автор Admin Чт Груд 29, 2022 6:30 pm

    Він може мати відстрочку від мобілізації та у разі мобілізації може бути звільнений із ЗСУ. Необхідно оформити догляд за мамою. Для його оформлення потрібно зібрати усі необхідні документи та звернутись із заявою до уповноваженого органу соціального захисту. Зазвичай, термін розгляду заяви становить до тридцяти днів з моменту подання. Також має бути є перевірка співробітниками органу соцзахисту житлових умов заявника – з цією метою вони можуть відвідати будинок чи квартиру, де проживає заявник з особою, що потребує постійного догляду. Перелік документів: заява; копія та оригінал паспорта; медична довідка, висновок про необхідність догляду; автобіографія; свідоцтво про шлюб (за наявності); довідка про доходи; довідка про відсутність судимості; документи про наявність житлоплощі; згода .

      Поточний час Нд Вер 29, 2024 2:29 am