Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода


Останні теми

» Текстиль для готелю
Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? EmptyПт Вер 20, 2024 2:23 pm автор Анастасия

» Трекові світильники
Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? EmptyСр Вер 18, 2024 12:37 pm автор Анастасия

» Аксесуари для ванної кімнати
Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? EmptyПн Вер 16, 2024 12:23 pm автор Анастасия

» Заказать шампунь
Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? EmptyСб Вер 14, 2024 1:58 pm автор kuran

» Трубки для кабелів
Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? EmptyСб Вер 07, 2024 10:15 pm автор Marry

» Все для рыбалки
Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? EmptyПн Вер 02, 2024 6:48 pm автор Макар

» Нужен видеорегистратор
Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? EmptyПн Вер 02, 2024 4:15 pm автор Шевчук

» Медтехника
Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? EmptyСб Серп 31, 2024 10:38 am автор Nano

» Магазин женского белья
Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? EmptyПт Серп 30, 2024 7:22 pm автор Анна

Вересень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ?

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ? Empty Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ?

    Повідомлення автор Admin Чт Груд 29, 2022 6:43 pm

    В Парламенті зареєстровано законопроєкт № 7499 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій з ввезення транспортних засобів учасниками бойових дій та іншими категоріями осіб". Згідно до цього нормативного акту так, Вас можуть звільнити від оподаткування, але нажаль цей законопроект ще не прийнято (29.06.2022 надано лише на ознайомлення). Так що чекайте поки приймуть.

      Поточний час Нд Вер 29, 2024 2:22 am