Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода


Останні теми

» Текстиль для готелю
Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано EmptyПт Вер 20, 2024 2:23 pm автор Анастасия

» Трекові світильники
Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано EmptyСр Вер 18, 2024 12:37 pm автор Анастасия

» Аксесуари для ванної кімнати
Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано EmptyПн Вер 16, 2024 12:23 pm автор Анастасия

» Заказать шампунь
Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано EmptyСб Вер 14, 2024 1:58 pm автор kuran

» Трубки для кабелів
Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано EmptyСб Вер 07, 2024 10:15 pm автор Marry

» Все для рыбалки
Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано EmptyПн Вер 02, 2024 6:48 pm автор Макар

» Нужен видеорегистратор
Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано EmptyПн Вер 02, 2024 4:15 pm автор Шевчук

» Медтехника
Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано EmptyСб Серп 31, 2024 10:38 am автор Nano

» Магазин женского белья
Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано EmptyПт Серп 30, 2024 7:22 pm автор Анна

Вересень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано Empty Я з Маріуполя, отримував виплати як ВПО, але останніх два місяці нічого не приходить. Не знаю куди звертатись і з яим це пов’язано

    Повідомлення автор Admin Чт Груд 29, 2022 7:02 pm

    Міністерство цифрової трансформації інформує про запуск гарячої лінії для консультацій щодо виплат для ВПО та допомоги безробітним. Відтепер дізнатися потрібну інформацію про виплати для внутрішньо переміщених осіб, допомогу по безробіттю та іншу соціальну підтримку українці можуть зателефонувавши нам на гарячу лінію. Номер гарячої лінії 0 800 33 18 34. Графік роботи гарячої лінії: щодня з 8:00 до 22:00. Дзвінки з номерів українських мобільних операторів безоплатні.

      Поточний час Нд Вер 29, 2024 2:15 am