Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода


Останні теми

» Текстиль для готелю
Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна EmptyПт Вер 20, 2024 2:23 pm автор Анастасия

» Трекові світильники
Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна EmptyСр Вер 18, 2024 12:37 pm автор Анастасия

» Аксесуари для ванної кімнати
Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна EmptyПн Вер 16, 2024 12:23 pm автор Анастасия

» Заказать шампунь
Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна EmptyСб Вер 14, 2024 1:58 pm автор kuran

» Трубки для кабелів
Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна EmptyСб Вер 07, 2024 10:15 pm автор Marry

» Все для рыбалки
Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна EmptyПн Вер 02, 2024 6:48 pm автор Макар

» Нужен видеорегистратор
Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна EmptyПн Вер 02, 2024 4:15 pm автор Шевчук

» Медтехника
Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна EmptyСб Серп 31, 2024 10:38 am автор Nano

» Магазин женского белья
Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна EmptyПт Серп 30, 2024 7:22 pm автор Анна

Вересень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна Empty Коли виїжджав заднім ходом з парковки, за туману в'їхав в машину, яка стояла під знаком парковка заборонена, я довго чекав водія, але не дочекавшись поїхав, потім він мене знайшов і той водій пропонує скласти євро протокол, так, щоб не було видно того зна

    Повідомлення автор Admin Чт Груд 29, 2022 7:08 pm

    Європротоколом можна скористатися при умовах, коли: - відсутні травмовані (загиблі) люди, - водії-учасники ДТП мають поліси автоцивільної відповідальності, - наявна згода водіїв транспортних засобів - учасників ДТП щодо її обставин, - у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів. При оформленні Європротоколу страхове відшкодування є додатково лімітованим. З 10.07.2022, відповідно до Постанови Правління Національного банку України від 30.05.2022 № 108, такий ліміт складає 80 000 грн. Якщо водії скористались Європротоколом (незалежно від його форми), то вони: - мають право залишити місце ДТП, - звільняються від обов'язку інформувати відповідний підрозділ Національної поліції України про настання ДТП, - звільняються від адміністративної відповідальності, передбаченої за спричинення ДТП, - повинні не пізніше трьох робочих днів з дати ДТП звернути

      Схожі теми

      -
      » Я військовослужбовець, учасник ато, зараз також служу, є статус убд, чи можу я пригнати машину з-за кордону та не сплачувати за таможенні послуги, мені знайомий казав що є такий закон, які документи мають бути ?
      » Відповіді на ситуацію кредитів в банках та МФО під час війни “Маю кредит в мфо на суму 50000 грн, спочатку сплачував, все було добре. На разі немає такої можливості, телефонують з компанії та погрожують захмарними відсотками, що робити в такому випадку?”
      » підвищення виплат ВПО в Україні з 2000 до 5000 грн., чи це правда і коли планується таке підвищення.
      » США возлагают на Россию ответственность за ракетный инцидент в Польше вне зависимости от того, какими будут результаты расследования — Белый дом.
      » Якщо я поступлю в вищий заклад Европи, як студент заочної форми навчання. Мене пропустять через кордон до навчального закладу?

      Поточний час Нд Вер 29, 2024 2:27 am