Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода

Останні теми

» Оперативная полиграфия в Киеве
Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» EmptyВчора в 6:16 pm автор linvik

» Корпоративная полиграфия в Киеве
Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» EmptyВчора в 5:14 pm автор linvik

» Доставка груза из Европы
Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» EmptyВчора в 2:10 pm автор linvik

» Профессиональные фритюрницы
Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» EmptyВт Травень 07, 2024 4:40 pm автор linvik

» Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії
Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» EmptyПт Бер 29, 2024 2:42 pm автор Admin

» Доброго дня. Потрібно скасувати виконавчий напис нотаріуса. Не за всі гроші світу
Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» EmptyПт Бер 29, 2024 2:36 pm автор Admin

» Доброго дня, цікавить питання щодо виплати одноразової грошової допомоги чи проводиться перерозподіл коштів у разі смерті одного з отримувачів, чи проводиться перерахунок виплати на членів сімʼї які залишилися
Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» EmptyПт Бер 29, 2024 2:31 pm автор Admin

» Добрий день, чи можуть мобілізувати юнака, 24 роки, прийшов в тцк, щоб оновити обліковий документ, для зарахування на нову роботу. Комісію пройшов
Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» EmptyПт Бер 29, 2024 2:26 pm автор Admin

» Доброго дня. Я з Маріуполя, виїхала закордон та не оформляла в Україні статус ВПО, зараз планую повертатися на територію України. Чи можу я получити статут ВПО та розраховувати на якісь виплати?
Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» EmptyПт Бер 29, 2024 2:22 pm автор Admin

Травень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records»

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» Empty Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records»

    Повідомлення автор Admin Пн Лип 26, 2021 10:47 pm

    Про цей та інші безпекові проєкти, що успішно впроваджені у системі правоохоронних органів, пропозиції щодо вдосконалення правоохоронної діяльності та основні напрями роботи, орієнтовані на створення безпечного середовища, йшлося сьогодні, 23 липня, під час засідання Експертної ради з втілення інноваційних ідей.
    Поліція Донеччини посилює контроль за дотриманням прав затриманих у рамках проєкту «Custody Records» %D0%BA%D0%B0%D1%81%D1%82%201
    Участь у дискусії взяли начальник поліції Донеччини Микола Семенишин, голова Експертної ради ГУНП в Донецькій області Ольга Светлічна, новопризначений заступник голови Експертної ради Валерій Міхєй - регіональний юрист Благодійного фонду «Право на захист», керівники відділів та підрозділів поліції області.
    Учасники засідання обговорили стан правопорядку та проблемні питання в діяльності правоохоронних органів, які потребують вирішення на законодавчому рівні. Поліцейські відокремили безпекові проєкти згідно з пріоритетними напрямками, які визначило керівництво МВС України.
    Генерал поліції третього рангу Микола Семенишин акцентував увагу на впровадження системи «Custody Records» у відділі поліції Маріуполя, що передбачає запобігання порушень прав людини під час затримання. Проєкт вже успішно працює у Київській та Дніпропетровській області.
    Також присутні обговорили пропозиції до Комітету Верховної Ради України з питань вдосконалення правоохоронної діяльності. Зокрема поліцейські зібрали інформацію щодо законодавчих актів, що містять додаткові бар’єри для ведення слідчих, розшукових та превентивних дій.
    Окрім того, під час дискусії поліцейські зосередили увагу на пріоритетних напрямах роботи, таких як: протидія незаконному наркообігу, насильство у сім’ї, взаємодія з патрульною поліцією щодо безпеки дорожнього руху, дотримання прав затриманих, боротьба з організованою злочинністю.

      Поточний час Вт Травень 14, 2024 7:29 am