Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода

Останні теми

» Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії
Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії EmptyПт Бер 29, 2024 2:42 pm автор Admin

» Доброго дня. Потрібно скасувати виконавчий напис нотаріуса. Не за всі гроші світу
Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії EmptyПт Бер 29, 2024 2:36 pm автор Admin

» Доброго дня, цікавить питання щодо виплати одноразової грошової допомоги чи проводиться перерозподіл коштів у разі смерті одного з отримувачів, чи проводиться перерахунок виплати на членів сімʼї які залишилися
Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії EmptyПт Бер 29, 2024 2:31 pm автор Admin

» Добрий день, чи можуть мобілізувати юнака, 24 роки, прийшов в тцк, щоб оновити обліковий документ, для зарахування на нову роботу. Комісію пройшов
Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії EmptyПт Бер 29, 2024 2:26 pm автор Admin

» Доброго дня. Я з Маріуполя, виїхала закордон та не оформляла в Україні статус ВПО, зараз планую повертатися на територію України. Чи можу я получити статут ВПО та розраховувати на якісь виплати?
Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії EmptyПт Бер 29, 2024 2:22 pm автор Admin

» Доброго дня. Підкажіть якщо жінка 55+Проживають з донькою 30 років жінка не робить донька працює то є можливість отримати по 2 тисячі гривен про на кожну зарегестровані на одному адоесі
Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії EmptyПт Бер 29, 2024 2:15 pm автор Admin

» Добрий день. Які податки покупець сплачує і куди звітує при покупці житла по сертифікату за зруйноване майно?
Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії EmptyПт Бер 29, 2024 2:08 pm автор Admin

» Здравствуйте,подскажите пожалуйста,если человек стоит в центре занятости,позвонили не с центра занятости что есть работа,но на пол ставки,может ли центр занятости повлиять ,что бы устроили на ставку?!
Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії EmptyПт Бер 29, 2024 2:03 pm автор Admin

» Тренінги для керівників
Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії EmptyПн Бер 25, 2024 12:46 pm автор linvik

Травень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця

Немає користувачів

    Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії Empty Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії

    Повідомлення автор Admin Пт Бер 29, 2024 2:42 pm


    Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії Vrcmbj10
    Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії


    Вказане питання регулює в першу чергу постанова Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 (з урахуванням змін, внесених постановою №709) "ПОРЯДОК надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/332-2022-%D0%BF#n116 


      -Із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України "Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб" від 26 січня 2024 р. № 94 https://www.kmu.gov.ua/npas/deiaki-pytannia-sotsialnoi-pidtrymky-vnutrishno-peremishchenykh-osib-ta-inshykh-vrazlyvykh-katehorii-osib-i260124-94 Щодо працездатних працюючих осіб. 


      -Для отримувачів допомоги, які не підпадають під дію пункту 13-1, та які перемістилися (повторно перемістилися) з 1 січня 2022 р. з територій, включених до переліку територій, для яких не визначена дата завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації, допомога призначається на другий шестимісячний період на підставі подання заяви на осіб із складу членів сім’ї, якщо середньомісячний сукупний дохід на одного отримувача в такій сім’ї протягом тримісячного періоду, за який враховуються доходи на момент продовження виплати допомоги, не перевищує чотирьох розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, на 1 січня року, в якому приймається рішення про призначення допомоги, та у разі, коли: 


      -у складі сім’ї є працездатні особи, які працюють, провадять підприємницьку діяльність/незалежну професійну діяльність, зокрема, які протягом попередніх шести місяців отримання допомоги працевлаштувалися, зареєструвалися як фізична особа — підприємець та розпочали відповідну діяльність або отримали допомогу на здобуття економічної самостійності/мікрогрант/грант на створення або розвиток власного бізнесу/ваучер на навчання, у складі сім’ї є діти віком до 14 років. 


     Відповідно до п. 13-2 Порядку надання допомоги на проживання ВПО в редакції, із заявою про продовження виплат на сімʼю можуть звернутися ВПО, які: 


      -Перемістилися (повторно перемістилися) з 1 січня 2022 р. з територій бойових дій або тимчасової окупації згідно із Переліком: https://cutt.ly/NwCQnXMo Переміщення після 24.02.2022 р. звісно підходить. Цей пункт, у першу чергу, спрямований на підтримку ВПО “першої хвилі”, яким довелося повторно переміщуватися з небезпечного регіону. 


      -Сукупний дохід на одного члена сім’ї протягом тримісячного періоду (або одного кварталу) ДО звернення за продовженням виплат НЕ більший, ніж 9444 грн./місяць. 


      -Відповідають “майновим” критеріям (тобто продовжують діяти липневі правила про придбання авто, іноземної валюти, житла, депозитів і тд). Дотримання трьох умов є обовʼязковим. -Допомога призначається на всіх осіб з числа внутрішньо переміщених осіб у такій сім’ї з урахуванням норм пункту 13-3 цього Порядку. Висновок. Ви маєте право на продовження виплат якщо відповідаєте майновим критеріям та маєте дитину до 14 років за позицією Мінсоцполітики. Зауважимо, що дана Постанова не містить розуміння поняття щодо дитини до 14 років тому у випадку відмови, Ви маєте право оскаржити її в судовому порядку.


      Поточний час Чт Травень 02, 2024 8:34 am