Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода

Останні теми

» Оперативная полиграфия в Киеве
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань EmptyВчора в 6:16 pm автор linvik

» Корпоративная полиграфия в Киеве
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань EmptyВчора в 5:14 pm автор linvik

» Доставка груза из Европы
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань EmptyВчора в 2:10 pm автор linvik

» Профессиональные фритюрницы
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань EmptyВт Травень 07, 2024 4:40 pm автор linvik

» Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань EmptyПт Бер 29, 2024 2:42 pm автор Admin

» Доброго дня. Потрібно скасувати виконавчий напис нотаріуса. Не за всі гроші світу
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань EmptyПт Бер 29, 2024 2:36 pm автор Admin

» Доброго дня, цікавить питання щодо виплати одноразової грошової допомоги чи проводиться перерозподіл коштів у разі смерті одного з отримувачів, чи проводиться перерахунок виплати на членів сімʼї які залишилися
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань EmptyПт Бер 29, 2024 2:31 pm автор Admin

» Добрий день, чи можуть мобілізувати юнака, 24 роки, прийшов в тцк, щоб оновити обліковий документ, для зарахування на нову роботу. Комісію пройшов
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань EmptyПт Бер 29, 2024 2:26 pm автор Admin

» Доброго дня. Я з Маріуполя, виїхала закордон та не оформляла в Україні статус ВПО, зараз планую повертатися на територію України. Чи можу я получити статут ВПО та розраховувати на якісь виплати?
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань EmptyПт Бер 29, 2024 2:22 pm автор Admin

Травень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань Empty Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань

    Повідомлення автор Admin Сб Вер 04, 2021 6:01 pm

    Шановні освітяни, курсанти, студенти, слухачі, ліцеїсти закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України!  
    Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань Ministr-
    Від імені Колегії Міністерства внутрішніх справ України вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань!

    Сьогодні в Україні відзначається свято, яке об’єднує велику спільноту колишніх, сучасних та майбутніх здобувачів освіти та освітян. Це також сімейне свято, адже освічена, талановита та інноваційна молодь є гордістю будь-якої родини.   

    Щодня ми разом виконуємо головне завдання – забезпечуємо безпечні умови для розвитку нашого суспільства, оберігаємо спокій громадян. Невдовзі майбутнім поліцейським, рятівникам, прикордонникам і гвардійцям стояти на сторожі закону, правди і справедливості. 

    Завдання колективів наших закладів освіти – навчити випускників бути ефективними та ініціативними, використовуючи для цього сучасні досягнення науки і техніки, залучаючи найкращий зарубіжний досвід. Вірю в те, що здібності наших викладачів, їхні наполегливість та фаховість стануть запорукою формування майбутньої еліти правоохоронців нашої країни. 

    Особливе свято сьогодні в родинах першокурсників. Щиро вітаю ваш вибір здобувати освіту в закладах освіти системи Міністерства внутрішніх справ України. Сподіваюся, що ви знайдете тут друзів і однодумців, повірите у власні сили, отримаєте знання та навички для досягнення професійних успіхів. 

    Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу! 

    Слава Україні! 
    Міністр 
    внутрішніх справ України                                                          Денис МОНАСТИРСЬКИЙ

      Поточний час Вт Травень 14, 2024 4:23 pm