Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода

Останні теми

» Профессиональные фритюрницы
Стоматологія в Києві EmptyВт Травень 07, 2024 4:40 pm автор linvik

» Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії
Стоматологія в Києві EmptyПт Бер 29, 2024 2:42 pm автор Admin

» Доброго дня. Потрібно скасувати виконавчий напис нотаріуса. Не за всі гроші світу
Стоматологія в Києві EmptyПт Бер 29, 2024 2:36 pm автор Admin

» Доброго дня, цікавить питання щодо виплати одноразової грошової допомоги чи проводиться перерозподіл коштів у разі смерті одного з отримувачів, чи проводиться перерахунок виплати на членів сімʼї які залишилися
Стоматологія в Києві EmptyПт Бер 29, 2024 2:31 pm автор Admin

» Добрий день, чи можуть мобілізувати юнака, 24 роки, прийшов в тцк, щоб оновити обліковий документ, для зарахування на нову роботу. Комісію пройшов
Стоматологія в Києві EmptyПт Бер 29, 2024 2:26 pm автор Admin

» Доброго дня. Я з Маріуполя, виїхала закордон та не оформляла в Україні статус ВПО, зараз планую повертатися на територію України. Чи можу я получити статут ВПО та розраховувати на якісь виплати?
Стоматологія в Києві EmptyПт Бер 29, 2024 2:22 pm автор Admin

» Доброго дня. Підкажіть якщо жінка 55+Проживають з донькою 30 років жінка не робить донька працює то є можливість отримати по 2 тисячі гривен про на кожну зарегестровані на одному адоесі
Стоматологія в Києві EmptyПт Бер 29, 2024 2:15 pm автор Admin

» Добрий день. Які податки покупець сплачує і куди звітує при покупці житла по сертифікату за зруйноване майно?
Стоматологія в Києві EmptyПт Бер 29, 2024 2:08 pm автор Admin

» Здравствуйте,подскажите пожалуйста,если человек стоит в центре занятости,позвонили не с центра занятости что есть работа,но на пол ставки,может ли центр занятости повлиять ,что бы устроили на ставку?!
Стоматологія в Києві EmptyПт Бер 29, 2024 2:03 pm автор Admin

Травень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця


    Стоматологія в Києві

    avatar
    linvik


    Сообщения : 51
    Очки : 151
    Дата регистрации : 30.01.2023

    Стоматологія в Києві Empty Стоматологія в Києві

    Повідомлення автор linvik Пн Груд 11, 2023 4:24 pm

    Шукаєте, де можна отримати якісну, надійну та доступну стоматологічну допомогу. Сучасна стоматологія в Києві https://goo.gl/maps/cAgBEoUqtUyjTWGE8 - кваліфіковані медики, інноваційні технології, повний спектр професійних стоматологічних послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Щоб підтримувати тривале здоров'я порожнини рота, сучасна медицина рекомендує відвідувати стоматолога кожні пів року. Це ідеальні умови, за яких лікар Мій стоматолог може контролювати патологічні зміни в порожнині рота пацієнта. Регулярні огляди у фахівця допомагають виявити карієс і ясен на ранніх стадіях, діагностувати проблеми з прикусом у дітей на етапі формування щелеп, що дає змогу заощадити час, а також кошти на лікування.

      Поточний час Пт Травень 10, 2024 8:23 pm