Незламний Бахмут 06274 Форпост

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Незламний Бахмут 06274 Форпост

Бахмут - Сайт Бахмута та району. Новини ЗМІ, бойові дії, повідомлення, магазини, історії Бахмутян. Приймайте участь та публікуйте свою інформацію на форумі. Популярні новини на головній сторінці публікуйте в розділі ЗМІ.

Погода

Останні теми

» Доброго дня, я працевлаштований переселенець отримую мінімальну зарабітню плату можу я отримувати допомогу як ВПО,дітей маленьких не маю,я з території де ведуться активні бойові дії
Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  EmptyПт Бер 29, 2024 2:42 pm автор Admin

» Доброго дня. Потрібно скасувати виконавчий напис нотаріуса. Не за всі гроші світу
Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  EmptyПт Бер 29, 2024 2:36 pm автор Admin

» Доброго дня, цікавить питання щодо виплати одноразової грошової допомоги чи проводиться перерозподіл коштів у разі смерті одного з отримувачів, чи проводиться перерахунок виплати на членів сімʼї які залишилися
Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  EmptyПт Бер 29, 2024 2:31 pm автор Admin

» Добрий день, чи можуть мобілізувати юнака, 24 роки, прийшов в тцк, щоб оновити обліковий документ, для зарахування на нову роботу. Комісію пройшов
Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  EmptyПт Бер 29, 2024 2:26 pm автор Admin

» Доброго дня. Я з Маріуполя, виїхала закордон та не оформляла в Україні статус ВПО, зараз планую повертатися на територію України. Чи можу я получити статут ВПО та розраховувати на якісь виплати?
Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  EmptyПт Бер 29, 2024 2:22 pm автор Admin

» Доброго дня. Підкажіть якщо жінка 55+Проживають з донькою 30 років жінка не робить донька працює то є можливість отримати по 2 тисячі гривен про на кожну зарегестровані на одному адоесі
Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  EmptyПт Бер 29, 2024 2:15 pm автор Admin

» Добрий день. Які податки покупець сплачує і куди звітує при покупці житла по сертифікату за зруйноване майно?
Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  EmptyПт Бер 29, 2024 2:08 pm автор Admin

» Здравствуйте,подскажите пожалуйста,если человек стоит в центре занятости,позвонили не с центра занятости что есть работа,но на пол ставки,может ли центр занятости повлиять ,что бы устроили на ставку?!
Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  EmptyПт Бер 29, 2024 2:03 pm автор Admin

» Тренінги для керівників
Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  EmptyПн Бер 25, 2024 12:46 pm автор linvik

Квітень 2024

ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Найактивніші користувачі поточного місяця

Немає користувачів

    Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Сообщения : 505
    Очки : 1504
    Дата регистрации : 24.10.2020

    Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  Empty Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024

    Повідомлення автор Admin Чт Січ 25, 2024 1:24 am

    Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  Bahmut10

    Російські джерела розмістили свіже відео, призначене для тимчасово окупованого Бахмута, датоване січнем 2024 року. На знімках видно, як окупанти перетворили місто на печеру руїн та зруйнованих будівель.


    Сьогодні, 24 січня, зазначений ролик був поширений через проросійський Telegram-канал, присвячений подіям в Бахмуті.
    Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  Bahmut11

    У свіжому репортажі військового кореспондента видання "Известия", Данила Левіна, наголошено, що вже немає цілих будівель у місті. За його словами, в районі постійно чути вибухи артилерії та постріли.


    "Рухатися по Артемівську можна лише короткими перебіжками від будівлі до будівлі. Тут вже не лишилося ні однієї цілковитої будівлі. Артилерія постійно працює на фоні", - заявив російський кореспондент.
    Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  Propag10

    Пропагандисти твердять, що російська армія успішно переміщується на околицях Бахмута. У той же час десантники розповідають у репортажі, що ЗСУ атакують їхні позиції у місті за допомогою безпілотників.
    Масове Зруйнування: Російське Перетворення Окупованого Бахмуту в Руїни 2024  Propag11

    Нагадаємо, що в одному з тимчасово окупованих сіл поблизу Бахмута залишились лише дві людини похилого віку.

      Поточний час Нд Квіт 28, 2024 2:05 pm